Sázení stromků s okrašlovacím spolkem

By | 6.10.2019

V sobotu 2.11.2019 se sejdeme na sázení stromků s okrašlovacím spolkem ( celakovice.org ). Sraz bude v 9 hodin u klubovny a rozchod po dokončení práce na kraji cesty přes „Šibeniční vrch“ (tj. kousek za benzínkou na Mochovské)
Pokud nestíháte sraz, přijďte klidně později přímo na cestu přes Šibeniční vrch. Odchod dříve je též možný.

Akce je určena pro všechny skauty, rodiče i přátele skautů.
Prosím, zájemci hlaste se na email: majda.turinska(zavináč)email.cz, ale pokud přijdete bez ohlášení, nic se nestane.
Společně se přesuneme na cestu přes Šibeniční vrch směrem na Záluží. Zde pomůžeme zasadit okolo 19 stromků na již připravená místa. Dle nálady, počasí a času můžeme v okolí vysbírat nějaké odpadky.
S sebou si prosím vezměte teplý pracovní oděv, pracovní rukavice, termosku s čajem, nožíky a můžete vzít i rýče, krumpáče, sekyrky.
Díky a těším se
Kšanda

– V případě níálady a pěkného počasí si uděláme večer společné opékání buřtů. 😉
(P.S. V prostoru mezi body se bude sázet. Zde bude i rozchod.)