Jak jsme stavěli hangár aneb krajský ZVAS

By | 12.6.2016

V sobotu 11.6. 2016 se uskutečnilo krajské kolo Závodu vlčat a světlušek, kterého se účastnilo celkem 48 hlídek, a proto pořadatelé vítali každou pomoc s organizací. Naše středisko se zavázalo k zapůjčení a postavení hangárů (jako zázemí v případě deště), hlídání zázemí na louce přes noc a zajištění stanoviště „Orientace a práce s mapou“. A myslím, že jsme svou práci odvedli výborně!
Počasí bylo dobré, a tak hangáry nebyly naštěstí moc potřeba. My ale díky této „cvičné stavbě“ alespoň zjistili, že nemáme šnůry na jeden hangár (respektive, že nevíme, kam jsme je loni po táboře dali, protože u plachty na střechu zabalené nejsou), což by bylo nepříjemné zjistit až se začátkem tábora – teď máme větší šanci je najít (takže, jestli někdo ví, nechť se ozve!) Prozatím máme zapůjčené šňůry od kolínských skautů – oni mají zase dlouhodobě zapůjčenou naši plachtu od marodky (z dob, kdy jsme ještě tábořili na Dolánce), takže je to fifty-fifty 🙂

PHOTO_20160610_182024 PHOTO_20160611_160317

Více fotek (jako vždy) v galerii na rajčeti: http://strediskocelakovice.rajce.idnes.cz/Jak_jsme_staveli_hangar/
(i když teda moc času fotit nebylo)