Ještěrky v Praze

By | 23.9.2015

19.-20.9.2015 se uskutečnil jednodenní výlet skautek Ještěrek do Prahy s přespáním v klubovně.
Kiwi a Rozárka nám o něm napsaly více.

Nejprve jsme jely vlakem do Prahy a zúčastnily se programu – Poznejte korunovační klenoty…, poté, co jsme obdržely odměny za účast, jsme se konečně mohly vrhnout na doprovodné programy. Nejprve jsme si nechaly vyrazit obrázek našeho znamení zvěrokruhu do předem připravené kůže. Přemístily jsme se k vyrábění korunek na hlavu (ve kterých jsme chodily celý den). Potom jsme vylezly na Petřín, kde jsme šly do zrcadlového bludiště. Když jsme byly unavené (protože jsme šly z nádraží na hrad atd…pěšky) jsme se vypravily dolů k tramvaji, kterou jsme jely k nádraží. Nasedly jsme na vlak a jely do klubovny. Když jsme se konečně dostaly do klubovny, tak jsme se občerstvily a do noci si pouštěly filmy a hrály hry. Následujícího dne jsme se nasnídaly, poklidily a šly domů…moc jsme si to užily. 🙂
null