Plánované akce

Plánované akce pro skautský oddíl Poutníci:

• ZRUŠENO – 20. března – 22. března proběhne víkendová výprava za posledním sněhem do Písařova v Orlických horách. Pojedeme tam ČD i vlaky Leoexpress  , takže výprava je vhodná i pro nadšence vlaků. Cena činí 350 Kč a zahrnujeme dopravu, stravování a ubytování. Přihlašování prosíme do 12. března na email matej.janac@gmail.com. S přihláškou jen napište, zda máte lítačku na Prahu a 2. pásmo.
  • Zrušeno – 3.4. Promítání filmu Skauti bez Lilie v klubovně od 18:45. S sebou vemte něco malého na zub.
  • Zrušeno – 4.4. Ukliďme česko v Čelákovicích
  • Zrušeno – 25. dubna se uskuteční  závod ALKO v Pardubicích. Bližší informace doplníme.
  • Pravděpodobně zrušeno  – 16.  května se uskuteční výprava po stopách vojenského opevnění a prohlídkou Tvrze Bouda. Cena činí 200 Kč a zahrnuje dopravu, vstup a kompletní prohlídku tvrze Bouda. Přihlašování prosíme do 5. května na email vjanac@post.cz. S přihláškou jen napište, zda máte lítačku na Prahu a 2. pásmo.

• Tábor se uskuteční od 4. do 18. července.
  • Přechod hor se uskuteční od 17. do 22. srpna.