Přijímáme světlušky

By | 9.9.2018

Jak jste se už mohli dočíst v čelákovickém Zpravodaji, naše střediskjo přibírá nové členy. Do nově vzniklé družiny světlušek přijímáme dívky od první do třetí/čtvrté třídy.

Ptáte se, proč byste měli dát svou dcerku na skaut? Skauting vede děti k samostatnosti, lásce k přírodě i úctě k lidem, kromě toho se tu naučí spoustu užitečných věcí ze zdravovědy, uzlování a spousty dalšího. A co hlavně? Zažije spoustu zábavy, najde nové kamarádky a získá mnoho nezapomenutelných vzpomínek.Kromě každotýdenních schůzek se totiž světlušky mohou zúčastnit víkendových výprav, dobročinných akcí a v neposlední řadě dvoutýdenního letního tábora.

První schůzka proběhne 17. září od 15:30 do 17:00 ve skautské klubovně na konci ulice Matěje Červenky. První tři schůzky pojmeme spíše jako ukázkové, kde si děvčata budou moci zkusit trochu od všeho, čemu se budeme postupně po celý rok věnovat a naučí se hrát nové zábavné hry.

Pokud chcete přihlásit svou dceru mezi světlušky, napište na 15akyselova(zavinac)gym-nymburk.cz
Budeme se na Vás těšit!