Registrace 2016

By | 25.1.2016

Roční registrační poplatek na rok 2016 činí 650 Kč pro prvního registrovaného člena z rodiny a vždy o 50 Kč méně pro další, tj. druhý z rodiny zaplatí 600 Kč, třetí 550 Kč atd. Příspěvek zahrnuje členství ve skautské organizaci, úrazové pojištění členů na všech akcích i schůzkách.

V rámci registračního příspěvku je zahrnuta i distribuce skautského časopisu každému členovi přímo do jeho schránky. První číslo by mělo přijít v únoru. Pokud se stane, že časopis nepřijde, co nejdříve kontaktujte některého z vedoucích. V rámci registračního příspěvku budeme zajišťovat pro každého členskou kartu Junáka.

Další výhody, které může člen Junáka a jeho rodina využít, jsou: STS (skautská telefonní síť) s výrazně sníženou cenou paušálů T-mobile, Skautská energie – levnější dodávky elektřiny a plynu. Informace najdete na krizovatka.skaut.cz nebo napište na srj(zavináč)skaut.info

Registrační poplatek je nutné uhradit do 31. 1. 2016, upřednostňujeme bezhotovostní platbu na střediskový účet č. 188714768/0300. Variabilní symbol 2016 a do poznámky uveďte jméno dítěte (dětí). Pokud by měl někdo problém s platbou na účet, lze po domluvě zaplatit v hotovosti.

S registrací souvisí i aktualizace údajů členů – především v případě, že došlo u Vašeho dítěte ke změnám údajů (především kontaktů či bydliště), prosíme Vás o oznámení vedoucímu na schůzce nebo e-mailem, abychom údaje doplnili a případně opravili.