Skautky se letos vydají do kouzelné země Eries, aby zachránily princeznu Kristin.

By | 4.7.2015

Ta se ráda toulala v lesích a královna víl si ji velmi oblíbila. Nabídla jí, že se může stát vílou a výměnou za to, že jejich království budou chránit tři kouzelné květy. Podmínkou královny víl bylo, že Kristin musí navždy opustit svět lidí a nesmí se zamilovat do člověka. Protože království hrozilo nebezpečí, Kristin nabídku přijala. Jak šel čas, Kristin dospěla a začalo se jí stýskat po lidech. Jednoho dne zasáhl osud a poslal Kristin do cesty tovaryše Martina, do kterého se zamilovala. Královna víl chtěla Martina zahubit, ale Kristin se postavila na jeho obranu a nabídla svůj život za jeho. Královna víl přijala – Kristin je od té doby v zajetí d&eacu te;monů ohně a Martin sice žije, ale ztratil svou tvář a je lidským očím neviditelný. Kouzelné květy ztratily svou moc a mají je v moci démoni vody, vzduchu a země. Skautky musí překonat jejich nástrahy, aby tři kouzelné květy získaly zpět a mohly je položit do klína zakleté princezny Kristin, kterou tím zachrání. Podaří se jim to???

A adresa tábora:

LST Eries
jméno
ČSA 180
349 53 Bezdružice
poste restante