Tábory 2018

Tábor pro vlčata a světlušky se bude konat v jižních Čechách, na skautské základně Lišky u Bechyně.

Návrat z tábora – odjezd autobusu z tábořiště cca v 10:30, příjezd do Čelákovic odhadujeme na 13.hod.

Přihláška ke stažení je zde.

Seznam vybavení na tábor má letos jedinou změnu – přibalte jedno starší bílé nebo hodně světlé triko, které budeme moci obarvit v rámci etapové hry.

Informace k platbě:
Výše poplatku za tábor činí 3.000,- Kč na člena. Podle příslušných předpisů může na tábor přispět odborová organizace, zaměstnavatel či sociální odbor okresního úřadu. Na žádost vystavíme fakturu. Poplatek musí být zaplacen, bankovním příkazem na účet číslo 188714768 / 0300, var. symbol 118, nejpozději do 18. 6. 2018. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka, aby mohla být platba identifikována.

Termín tábora: 14.-28. 7. 2018
Vedoucí tábora: Jaroslav Rada – Jára

Informace k odjezdu:
Budeme odjíždět společně autobusem, cesta trvá cca 2 hodiny – sraz v sobotu 14.7. v 9:30 u klubovny. Před nástupem do autobusu vybereme bezinfekčnost, léky (od těch, kdo nějaké berou), potvrzení o zdravotní způsobilosti (od těch, kdo neodevzdali s přihláškou), kopii kartičky ZP (od těch, kdo neodevzdali s přihláškou).
První den na táboře nevaříme, takže jídlo s sebou – ideálně do menšího batůžku (velký batoh nebo kufr se naloží dolů do autobusu). Pití na tábořišti bude k dispozici, takže stačí pití na cestu.

Adresa pro zasílání dopisů dětem:
Jméno účastníka
(+ můžete nadepsat ve stylu naší etapové hry například velectěný cestovatel)
🙂
Skautská základna Lišky
obec Hutě u Bechyně
Černýšovice
391 65

Tábor pro starší, tedy pro skauty a skautky bude na louce v polesí Černá jedle u Dobříše. Tedy na stejném místě jako loňský tábor.

Adresa pro posílání pošty je:

Jméno dítěte
LST U Černé jedle
263 01 Dobříš
POSTE RESTANTE

Přihláška ke stažení je zde.

Poplatek za tábor činí 3 300 Kč na dítě. Může přispět odborová organizace, zaměstnavatel, pojišťovna či sociální odbor okresního úřadu. Více na http://bit.ly/prispevky18

Zaplaťte prosím na účet číslo 188 714 768/0300, var. symbol 218, nejpozději do 31. 5. 2015. Do zprávy pro příjemce je nutné uvést celé jméno účastníka, za kterého je placeno, jinak nebude platba identifikována a poplatek se nepovažuje za uhrazený!

Termín tábora: 14.-28. 7. 2018
Vedoucí tábora: Jindřich Špaček – Lobo

Pro oba tábory:

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte je od listopadu 2017 nově platný dva roky. Pokud tedy máte loňský a není na něm uvedená platnost, nemusíte jej letos obnovovat. Žádáme Vás ale o jeho novou kopii. Pokud potřebujete nový, je ke stažení zde.

Prohlášení o bezinfekčnosti je nutné odevzdat při odjezdu na tábor. Musí na něm být podpis z toho dne. Stáhnete ho zde.

Všichni vedoucí a starší 15 let, kteří na táboře budou pracovat s dětmi, musí mít Potvrzení o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi.