Tábory 2019

Tábor pro vlčata a světlušky se bude konat v jižních Čechách, na skautské základně u potoka Mastník nedaleko obcí Radíč a Osečany (viz mapa).

Přihláška ke stažení je zde, odevzdejte do 3.6.2019 vedoucímu na schůzce, nebo do schránky na adresu Jaroslav Rada, Polská 383/8, Čelákovice 250 88.

Seznam vybavení na tábor

Informace k platbě:
Výše poplatku za tábor činí 3.300,- Kč na člena. Podle příslušných předpisů může na tábor přispět odborová organizace, zaměstnavatel či sociální odbor okresního úřadu. Na žádost vystavíme fakturu. Poplatek musí být zaplacen, bankovním příkazem na účet číslo 2201476696 / 2010, var. symbol 119, nejpozději do 15. 6. 2018. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka, aby mohla být platba identifikována.

Termín tábora: 13.-27. 7. 2019
Vedoucí tábora: Jan Málek – Honza

Informace k odjezdu:
Budeme odjíždět společně autobusem, cesta trvá cca 2 hodiny – sraz v sobotu 13.7. v 9:30 u klubovny. Před nástupem do autobusu vybereme bezinfekčnost, léky (od těch, kdo nějaké berou), potvrzení o zdravotní způsobilosti (od těch, kdo neodevzdali s přihláškou), kopii kartičky ZP (od těch, kdo neodevzdali s přihláškou).
První den na táboře nevaříme, takže jídlo s sebou – ideálně do menšího batůžku (velký batoh nebo kufr se naloží dolů do autobusu). Pití na tábořišti bude k dispozici, takže stačí pití na cestu.

Tábor pro starší, tedy pro skauty a skautky

bude doplněno

Pro oba tábory:

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte je od listopadu 2017 nově platný dva roky. Pokud tedy máte loňský a není na něm uvedená platnost, nemusíte jej letos obnovovat. Žádáme Vás ale o jeho novou kopii. Pokud potřebujete nový, je ke stažení zde.

Prohlášení o bezinfekčnosti je nutné odevzdat při odjezdu na tábor. Musí na něm být podpis z toho dne. Stáhnete ho zde.

Všichni vedoucí a starší 15 let, kteří na táboře budou pracovat s dětmi, musí mít Potvrzení o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi.