Tábory 2020

Informace pro tábor skautů a skautek 4. 7. – 18. 7. 2020

Vážení rodiče,

tábor se blíží, a proto jsme připravili aktualizované informace o našem táboře. Nejdůležitější změna oproti tomu, co jsme zasílali e-mailem je změna tábořiště, které jsme museli vyměnit pro změnu kvůli kůrovci.Dále jsme také zvolili dopravu zájezdovým autobusem. Podrobné informace o opatřeních proti koronaviru jsme vydali v samostatném článku, který je dostupný zde: http://skaut.info/otazky-a-odpovedi-k-taboru-skautu-a-skautek-4-18-cervence/

Následující organizační informace i článek s opatřeními proti koronaviru budou pravidelně aktualizovány podle nejnovějších informací.

Hlavní vedoucí tábora: Václav Janáč – vjanac@post.cz, 737 312 150

Zástupce hlavního vedoucího tábora a hlavní zdravotník: Martina Šímová – 605 239 747

Datum: 4. – 18. července 2020.

Místo: Prorubky, Rychnov nad Kněžnou GPS: 50.2025947N, 16.3240722E

Pokud byste někdy jeli na tábořiště autem, tak prosím využijte tuto příjezdovou cestu: https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=16.3278421&y=50.1952467&z=13&rc=9lVuZxYcIGgmgiAp&rs=coor&rs=coor&ri=&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&xc=%5B%5D

Cena tábora: Výše poplatku za tábor činí 3 300 Kč na dítě. Podle příslušných předpisů může na tábor přispět odborová organizace, zaměstnavatel, pojišťovna či sociální odbor okresního úřadu. Z pojišťoven v letošním roce přispívá OZP, ČPZP, ZPMV.

Informace o platbě vám zaslány na e-mail. Pokud vám nedošly, se nám ozvěte. U více členných rodin bude nutné uhradit 1 platbu za každé dítě. (Tří členná rodina, tak bude muset provést tři platby)

Vedení tábora může po žádosti od zákonného zástupce individuálně upravit platební podmínky (odklad platby, splátky, v mimořádném případě i sleva) rodinám, které se nachází ve finanční nouze.

Při zrušení účasti dítěte z jakéhokoli důvodu před odjezdem se vrací poplatek v plné výši.

Přihláška: Přihlašování bylo uzavřeno. Mimořádné dopřihlášení je možné na e-mailu vjanac@post.cz

Povinné dokumenty:

Prosíme o pozorné přečtení a včasně zařízení posudku od lékaře. Je pravděpodobné, že lékaři koncem školního roku již nebudou stíhat.  Je možné, že vzhledem k situaci ještě některé dokumenty přibudou. O všem budeme včas informovat. Všechny následující dokumenty se budou vybírat až u odjezdu autobusu na tábor.

Bedny: Na táboře budeme spát v tee-pee, proto každý musí mít každý vyrobenou bednu včetně víka, ideálně z OSB desky, na skladování věcí. Bedna by měla mít rozměry cca: 50x30x30 cm (š*v*h). Pokud si nezvládnete vyrobit bednu po vlastní ose, tak se nám prosím včas ozvěte a nějak to vyřešíme.

Seznam povinného vybavení: Seznam-doporučeného-vybavení-na-tábor-2020

Odjezd dětí: V sobotu 4. července zájezdovým autobusem s bezpečnostními pásy od klubovny. Čas srazu bude ještě upřesněn. Na sraz se prosím dostavte včas i společně s vašimi zavazadly.

Návrat: Návrat dětí bude v sobotu 18. července v odpoledních hodinách ke klubovně opět zájezdovým autobusem.

Předtábor: Děti od 15 let mají možnost zúčastnit se stavebního předtábora. Na předtábor se bude odjíždět ve středu 1. července po naložení dodávky. (Aktuálně je již pouze jedno volné místo)

Tábor Čelákovice
Poste Restante
Lukavice 516 03

Informace o táboru vlčat a světlušek:

Termín a místo konání tábora

S vlčaty a světluškami letos pojedeme tábořit do podhůří Orlických hor, nedaleko Rychnova nad Kněžnou, viz mapy cz. Odjíždět budeme v sobotu 18. 7. dopoledne a vracet se budeme v sobotu 1. 8. odpoledne.

Hygienická opatření

Vláda vydala řadu nařízení a doporučení s cílem zabránit, či co nejvíce zpomalit rozšíření infekce Covid-19. Tato opatření se vás dotknou v těchto ohledech:

• Při předání dítěte na tábor budeme vyžadovat podepsání speciálního prohlášení o bezinfekčnosti (viz níže), rozšířeného o tvrzení, že dítě netrpí příznaky infekce Covid-19, tj. zvýšená teplota, kašel, dušnost, bolest v krku, ztráta chuti a čichu atd. a ve 14 dnech před odjezdem nepřišlo dítě do styku s osobou nemocnou infekčním onemocněním nebo podezřelou z nákazy a ani jemu, ani jinému členu domácnosti není nařízeno karanténní opatření
  • Maximálně omezíme návštěvy tábora. Předání dítěte po začátku a odvezení před koncem možné je, ale bez vstupu rodiče do prostoru tábora.
  • V případě prokázání nákazy virem Covid-19 u kteréhokoli člena bude tábor ukončen. Šance je mizivá, ale nenulová. V takovém případě vás budeme žádat o pomoc s odvozem dětí. Zároveň budeme vracet část poplatku za tábor.
  • Pro další informace viz http://skaut.info/otazky-a-odpovedi-k-taboru-skautu-a-skautek-4-18-cervence/

Cena, platba a podmínky vracení peněz

Cena tábora je 3300 Kč. Plaťte prosím převodem na účet 2201476696 / 2010, var. symbol 120. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka, aby mohla být platba identifikována.

Zaplacenou částku budeme vracet v plné výši v případě, že:

• vaše dítě se z vážného důvodu nezúčastní (např. podezření z přenosné choroby)
  • tábor se neuskuteční

Co nejdříve

• Informujte nás, zda předpokládáte, že se vaše dítě / děti zúčastní.
  • Zároveň prosíme o upozornění na případné další důležité informace (např. zdravotní potíže a omezení, alergie, plavecká zdatnost, diety, nutný pozdější příjezd/odjezd).
  • Tyto informace pošlete prosím v odpovědi na tento email, nebo vyplňte tento formulář

Do 15. 6.

• Odešlete platbu za tábor.

15. 6. v 19:00

• Přijďte na informační schůzku k táboru (doporučujeme zvláště rodičům nováčků). Na schůzce se dozvíte jak naše tábory fungují, více probereme jaké vybavení dětem sehnat a samozřejmě zodpovíme vaše dotazy.

Do odjezdu

V den odjezdu