Tábory 2021

Informace k táboru skautů a skautek u Prorubek 2021

Pro vlčata a světlušky se koná jiný tábor, tyto informace se jich tedy netýkají.

Vážení rodiče,

skautský tábor je již za rohem a vzhledem ke stále se zlepšující  epidemiologické situaci to zatím vypadá nadějně a my počítáme s tím, že se tábor uskuteční. Dovolte nám tedy sdělit Vám důležité informace, které se jeho konání týkají.

Hlavní vedoucí tábora: Václav Janáč – vjanac@post.cz, 737 312 150

Zástupce hlavního vedoucího tábora a hlavní zdravotnice: Martina Šímová – 605 239 747

Další vedoucí: Jaroslav Rada, Matěj Janáč, Anděla Matoušková, Viktorie Hořejší, Mikuláš Matoušek, Kašpar Matoušek.

Datum: 17. – 31. července 2021.

Místo: Tábořiště Prorubky, GPS: 50.2024711N, 16.3240133E

Pokud byste někdy jeli na tábořiště autem, tak prosím kontaktujte vedoucího, kvůli stavu příjezdových cest.

Cena tábora: 3300 Kč. Částku je nutné uhradit do 15. 6. 2021. V případě nepříznivé finanční situace se můžeme domluvit na pozdější splatnosti, popřípadě na splátkách. Nevratná záloha činí 300 Kč a je již zahrnuta v celkovém poplatku.

Přihláška: Přihlášku, kterou naleznete níže v příloze, prosím vyplňte a naskenujte (případně vyfoťte) a následně ji zašlete na email martina.lencova@volny.cz. Přihlášky nám prosím vyplňte a naskenujte co nejdříve, nejdéle však do neděle 15.6. 2021

Povinné dokumenty: „Posudek o zdravotní způsobilosti“ od lékaře (ten má platnost 2 roky, takže je možné využít posudek z minulého roku), „Prohlášení o bezinfekčnosti“ s podpisem rodičů ze dne odjezdu na tábor, kopie kartičky pojištěnce, kopie očkovacího průkazu a „Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte“. Všechny dokumenty se odevzdávají společně s vytištěnou přihláškou až při odjezdu. Bez těchto dokumentů není možné na tábor odjet. Posudek o zdravotní způsobilosti od lékaře po táboře vrátíme rodičům.  Vzory veškerých dokumentů naleznete níže.

PCR testy: Stále není jasné, za jakých podmínek se budou letní tábory konat, Ministerstvo zdravotnictví České republiky je bohužel dosud nezveřejnilo. Je ale velmi pravděpodobné, že pro účast na táboře (skautském i jakémkoli jiném) bude třeba negativní PCR test (nebo očkování nebo prodělaná nákaza). Od 1. června má každý zdravotní pojištěnec (tedy i děti) vedle antigenních testů nově nárok i na dva PCR testy zdarma za kalendářní měsíc. Doporučujeme „schovat“ si jeden PCR test pro potřeby odjezdu na letní tábor.

Bedny: Na táboře budeme spát v tee-pee, proto každý musí mít každý vyrobenou bednu včetně víka ideálně z OSB desky na skladování věcí. Bedna by měla mít rozměry cca: 50x30x30 cm (š*v*h).

Odjezd dětí: Na tábor odjedeme zájezdovým autobusem v sobotu 17. července od parkoviště u Kovohutí. Dopravu bude mít na starosti Matěj Janáč (tel. 732 481  328). Přesný čas odjezdu bude ještě upřesněn.

Návrat: Rádi bychom požádali rodiče, kteří mají větší auto, zda by nám v sobotu 31. července pomohli s odvozem a úklidem tábořiště. Zároveň si tak můžete přijet pro svoje děti autem. Děti, které nepojedou zpět autem s rodiči, pojedou s vedoucími veřejnou dopravou (bez batohů). Návrat dětí bude v sobotu kolem 17:45 ke klubovně.

Povinné dokumenty:

•  Přihláška na tábor –  Přihlášku prosím vyplňte a naskenujte (případně vyfoťte) a následně ji zašlete na email martina.lencova@volny.cz. Přihlášky nám prosím vyplňte a naskenujte co nejdříve, nejdéle však do neděle 15.6. 2021. Oboustranně vytištěná přihláška se bude odevzdávat až u odjezdu.
  • Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte Prosíme o včasné zařízení posudku od lékaře. Je pravděpodobné, že lékaři koncem školního roku již nebudou stíhat.  Posudek platí dva roky, můžete tedy využít posudek z minulého roku.  (Posudek vám po táboře vrátíme)
  • Prohlášení o bezinfekčnosti s podpisem zákonného zástupce ze dne odjezdu na tábor – Tento formulář budeme mít pro vás připravený vytištěný a bude se podepisovat u autobusu při odjezdu.
  • kopie kartičky pojištěnce, kopie očkovacího průkazu
  • Souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte.