Táborové (a klubovnové) ztráty a nálezy

By | 17.7.2016

Jak už je obvyklé, přijeli jsme z tábora se spoustou věcí, o kterých můžeme s jistotou tvrdit, že klubovnové či erární nejsou. Během tábora náš „rak“, který chodí pozpátku a sbírá ztracené věci, stačil nashromáždit plnou bednu věcí a ne všechny zatím našly majitele. Jsou mezi nimi například: modrá mikina, bílá (alespoň před táborem) sukně, velký nerezový a malý hliníkový ešus, menší sbírka lžic… Zároveň jsme v rámci úklidu našli bednu s věcmi z předchozích táborů – většinu jsme nafotili.  Pokud máte důvodné podezření, že ve shromážděných nálezech je kus vybavení, které jste na tábor věnovali vaší ratolesti, napište prosím na srj@skaut.info a domluvte se s vedoucími na termínu, kdy byste se mohli podívat do klubovny 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA